Mariusz Kowalski

Ekspert Finansowy w Simple Kredyt

2019

Ekspert Finansowy w Simple Kredyt w Bydgoszczy

W 2019 roku dołączyłem do teamu Simple Kredyt. Kilkunastoosobowy zespół zawodowych specjalistów od kredytów hipotecznych potęguje zdobytą przez lata doświadczeń wiedzę. W biurze pracują również pośrednicy nieruchomości, więc znalezienie wymarzonego domu czy mieszkania nie stanowi problemu.

2014

Artykuły finansowe dla Gazety Wyborczej

Od 2014 roku regularnie piszę artykuły finansowe dla dodatku mieszkaniowego Gazety Wyborczej – M2. Poruszane zagadnienia nawiązują do ciągle zmieniającego się rynku nieruchomości.

Wymagany wkład własny, nowelizacja ustawy Mieszkanie dla Młodych, funkcjonowanie Banków Hipotecznych, zakup mieszkania na wynajem czy możliwości dopłat przy budowie domu to przykłady artykułów wydanych w Gazecie.

W przystępny i ciekawy sposób przybliżam szerszemu gronu odbiorców tematykę rynku finansowego.

2013

Ekspert Finansowy w Open Finance S.A.

Zacząłem współpracę z największą firmą pośrednictwa finansowego w Polsce – Open Finance S.A. Jako ekspert finansowy mobilnej sieci sprzedaży nie posiadam ograniczeń terytorialnych. Elastyczność w działaniu oraz pełna mobilność sprawiły, że sfinalizowałem transakcje w wielu miastach w Polsce.

2010

Doradca Finansowy w Money Expert S.A.

Widząc mnogość ofert bankowych zdecydowałem się zostać doradcą, który może wskazać najkorzystniejsze rozwiązanie na rynku. W firmie Money Expert S.A. byłem również odpowiedzialny za szkolenie nowych doradców finansowych.

2008

Doradca ds. Kredytów Hipotecznych w Polbank EFG S.A.

Pierwsze kroki związane z kredytami hipotecznymi rozpocząłem w nowo powstałym Centrum Kredytów Hipotecznych Polbanku w Bydgoszczy. Pod okiem doświadczonych doradców zdobywałem wiedzę, która przekładała się na wysoką skuteczność w działaniu.

mario2

Indywidualne podejście do sytuacji finansowej, zróżnicowanych oczekiwań oraz mnogości ofert bankowych sprawia, że moje pośrednictwo to szycie kredytu na miarę Twoich możliwości.

Maksymalne zaangażowanie się w każdą sprawę, kompleksowa obsługa oraz wsparcie na każdym etapie wniosku to moje standardy. Zadowolenie Klienta jest moją dewizą. Dołącz dziś do tego grona.

Mariusz Kowalski

Specjalizuję się w:

  • kredytach hipotecznych
  • kredytach gotówkowych
  • kredytach dla firm
  • kredytach konsolidacyjnych
  • ubezpieczeniach na życie
  • ubezpieczeniach nieruchomości

Certifications

AAMS®

Member FINRA / SIPC Advisory services offered through Wisdom Wealth Strategies, LLC;

a Colorado registered investment advisor, or Cadaret, Grant & Co., Inc., Wisdom Wealth Strategies, LLC and Cadaret, Grant & Co. are separate entities